Εντυπωσιακή νίκη με μεγάλη διαφορά εξασφάλισαν ο Βασίλης Αϊβαλής και η παράταξή του στις εκλογές του ΤΕΕ Δυτικής Ελλάδας ενώ αξιοσημείωτη ήταν και η αύξηση της δύναμης από τις προηγούμενες αρχαιρεσίες, (έλαβε 770 ψήφους, έναντι 609 ψήφων το 2016).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Ψηφίσαντες: 1.790

Έγκυρα: 1.706

Άκυρα: 54

Λευκά: 30

Έλαβαν:

1. Δημοκρατική Συνεργασία Μηχανικών Δυτικής Ελλάδας (ΔΗΣΥΜ), με επικεφαλής τον Βασίλη Αϊβαλή: 770 ψήφους και 27 έδρες

2. Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (ΔΚΜ), με επικεφαλής τον Παναγιώτη Τσώνη: 499 ψήφους και 18 έδρες

3. Ενωτική Αριστερή Κίνηση «ΕΑΚ» (Μηχανικών Δυτικής Ελλάδας), με επικεφαλής την Ουρανία Πάλμου: 172 ψήφους και 6 έδρες

4. Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών, με επικεφαλής τον Νίκο Χρυσοβιτσάνο: 121 ψήφους και 4 έδρες

5. Κοινότητα Μηχανικών, με επικεφαλής τον Σταύρο Πνευματικάκη: 75 ψήφους και 3 έδρες

6. «ΕλΕΜ» Ελεύθεροι Επαγγελματίες Μηχανικοί, με επικεφαλής την Αγγελική Πολίτου: 69 ψήφους και 2 έδρες.

Ποιοι εκλέγονται με βάση τις έδρες:

Από την παράταξη ΔΗΣΥΜ:

1 ΑΪΒΑΛΗΣ Βασίλειος Ν. 466

2 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ Αθανάσιος Ε. 257

3 ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ Γεώργιος Ι. 225

4 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος Α. 168

5 ΓΑΝΟΣ Πέτρος Α. 149

6 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ Αριστείδης Κ. 147

7 ΦΛΩΡΑΤΟΣ Παναγιώτης Α. 145

8 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ Ανδρέας Χ. 142

9 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Ευάγγελος Ν. 138

10 ΛΙΟΛΙΟΣ Αγγελος Ν. 136

11 ΜΠΑΡΛΟΥ Ευτυχία Η. 132

12 ΛΑΝΤΑΒΟΥ Κωνσταντίνα Σ. 131

13 ΑΥΓΕΡΗΣ Λάζαρος Γ. 124

14 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αντώνιος Ν. 111

15 ΒΟΓΛΗ Ευφροσύνη Δ. 110

16 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ Νικόλαος Α. 107

17 ΑΛΑΦΑΚΗΣ Ελευθέριος Δ. 104

18 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Π. 103

19 ΦΑΚΟΣ Αναστάσιος Β. 96

20 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Χ. 94

21 ΜΥΛΩΝΑΣ Νικόλαος Σ. 93

22 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ Ανδρέας Α. 93

23 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας Π. 90

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ Ιάκωβος Ν. 57

ΗΛΕΙΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος Δ. 146

ΡΑΠΤΗΣ Αθανάσιος Κ. 104

ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΖΗΣ Ευάγγελος Χ. 32

Από τη ΔΚΜ, οι:

1. ΤΣΩΝΗΣ Παναγιώτης Ν. (191)

2. ΣΙΑΔΗΜΑΣ Βασίλειος Σ. (143)

3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος Μ. (93)

4. ΑΣΚΟΥΝΗ Αναστασία Α. (89)

5. ΚΕΚΑΤΟΣ Θεόδωρος Α. (82)

6. ΠΑΠΑΔΑΜ Γλυκερία Ι. (78)

7. ΣΒΟΥΚΑΣ Κωνσταντίνος Ι. (73)

8. ΒΕΡΒΙΤΑ Διονυσία (Διόνη) Ι. (72)

9. ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ Οθων Ν. (71)

10. ΚΟΡΔΑΣ Μιχαήλ Σ. (70)

11. ΣΕΛΙΜΗΣ Ιωάννης Κ. (67)

12. ΡΕΖΟΣ Σπυρίδων Π. (62)

13. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Θωμάς Γ. (58)

14. ΣΤΑΧΟΥΛΗΣ Δημήτριος Α. (51)

15. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Θ. (51)

16. ΤΖΟΛΑΣ Θεόδωρος Π.( 51)

ΗΛΕΙΑ

ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ Γεώργιος Σ. (9)

Από την «ΕΑΚ» οι:

1. ΠΑΛΜΟΥ Ουρανία Β. (59)

2. ΤΣΟΝΑΚΑ Αγγελική Β. (39)

3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ Γ. (38)

4. ΑΛΕΒΙΖΟΣ Ανδρέας Α. (27)

5. ΛΑΖΑΡΗΣ Ανδρέας Γ. (27)

6. ΜΕΝΕΓΗΣ Θεόδωρος Γ. (23)

Από την «ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ» οι:

1. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ Νικόλαος Ι. (40)

2. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Πέτρος Θ. (30)

3. ΠΑΛΟΥΚΗΣ Φώτιος Ε. (24)

4. ΖΩΤΟΣ Μιλτιάδης Β.( 16) (ισοψηφία με ΠΑΠΠΑ Σοφία Σ. (16)

Από την Κοινότητα Μηχανικών οι:

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα Θ. 26

2. ΧΑΝΤΖΙΟΣ Κωνσταντίνος Π. 23

3. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ Σταύρος Ε. 21

Από την «ΕλΕΜ» οι:

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Ν. 17

2. ΠΟΛΙΤΟΥ Αγγελική Γ. 13

Αναλυτικά η σταυροδοσία των υποψηφίων ανά παράταξη, έχει ως εξής:

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΪΒΑΛΗΣ Βασίλειος Ν. 466

2 ΑΛΑΦΑΚΗΣ Ελευθέριος Δ. 104

3 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Ε. 21

4 ΑΥΓΕΡΗΣ Λάζαρος Γ. 124

5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος Α. 47

6 ΒΟΓΛΗ Ευφροσύνη Δ. 110

7 ΒΟΥΛΔΗΣ Χρήστος Κ. 50

8 ΓΑΝΟΣ Πέτρος Α. 149

9 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ Αθανάσιος Ε. 257

10 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Χ. 94

11 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ Αριστείδης Κ. 147

12 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος Ι. 81

13 ΔΡΟΥΖΑΣ Παναγιώτης Α. 43

14 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος Θ. 41

15 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος Α. 168

16 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Ευάγγελος Ν. 138

17 ΚΙΟΣΗ Γεωργία Θ. 57

18 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης Ε. 44

19 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΙΝΑΣ Στυλιανός Π. 53

20 ΛΑΝΤΑΒΟΥ Κωνσταντίνα Σ. 131

21 ΛΕΒΙΘΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Χ. 69

22 ΛΙΟΛΙΟΣ Άγγελος Ν. 136

23 ΜΑΝΕΤΑΣ Νικόλαος Χ. 11

24 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ Ανδρέας Χ. 142

25 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ Νικόλαος Α. 107

26 ΜΑΣΟΥΡΑΣ Αθανάσιος Π. 86

27 ΜΟΣΧΟΒΟΣ Παναγιώτης Κ. 70

28 ΜΠΑΡΛΟΥ Ευτυχία Η. 132

29 ΜΠΑΣΔΕΚΗ Μαρία Α. 55

30 ΜΠΙΡΗ Γεωργία Ν. 71

31 ΜΥΛΩΝΑΣ Νικόλαος Σ. 93

32 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ Ανδρέας Α. 93

33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Α. 41

34 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Π. 103

35 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Παναγιώτης Β. 45

36 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ Ιωάννης Ζ. 33

37 ΠΟΛΥΖΟΣ Δημήτριος Γ. 51

38 ΠΟΥΛΑΣΤΙΔΗΣ Χαράλαμπος-Φίλιππος Π. 43

39 ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ Γεώργιος Ι. 225

40 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας Π. 90

41 ΤΙΜΟΘΕΟΥ Βασίλειος Ι. 38

42 ΤΣΙΛΙΡΑΣ Ανδρέας Γ. 51

43 ΤΣΙΧΛΑΣ Σπυρίδων Β. 40

44 ΦΑΚΟΣ Αναστάσιος Β. 96

45 ΦΛΩΡΑΤΟΣ Παναγιώτης Α. 145

46 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αντώνιος Ν. 111

47 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος Δ. 47

48 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Σοφοκλής Η. 19

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ Ιάκωβος Ν. 57

2 ΣΟΥΛΗ Ασπασία Ν. 43

3 ΤΣΙΛΩΝΗΣ Γεώργιος Δ. 25

ΗΛΕΙΑΣ

1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος Γ. 28

2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος Δ. 146

3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Σπύρος Α. 43

4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Κ. 37

5 ΡΑΠΤΗΣ Αθανάσιος Κ. 104

6 ΤΣΙΚΑΣ Άγγελος Δ. 29

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΒΛΑΧΟΥ Γεωργία Κ. 25

2 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Ευάγγελος Χ. 32

3 ΜΠΕΡΙΑΤΟΣ Τηλέμαχος Π. 24

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ) ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Αναστασία Γ. 20

2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Νικόλαος Δ. 9

3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος Κ. 14

4 ΑΣΚΟΥΝΗ Αναστασία Α. 89

5 ΑΥΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Α. 27

6 ΒΕΡΒΙΤΑ Διονυσία (Διόνη) Ι. 72

7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Θωμάς Γ. 58

8 ΓΙΟΒΑΣ Δημήτριος Γ. 24

9 ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ Σπυρίδων Ν. 25

10 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ Αθανάσιος Κ. 11

11 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Κ. 39

12 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα Α. 15

13 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ Θεόδωρος Δ. 39

14 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Θεόφιλος Ν. 22

15 ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΣ Γεράσιμος Ν. 11

16 ΚΑΝΑΒΟΣ Ανδρέας Ν. 22

17 ΚΑΡΑΤΖΑΣ Αλέξανδρος Γ. 24

18 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ Ιωάννης Γ. 15

19 ΚΕΚΑΤΟΣ Θεόδωρος Α. 82

20 ΚΕΦΑΛΑΣ Δημήτριος Π. 42

21 ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ Όθων Ν. 71

22 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος-Νικόλαος Γ. 32

23 ΚΟΡΔΑΣ Μιχαήλ Σ. 70

24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Β. 8

25 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος Μ. 93

26 ΜΠΑΖΙΟΣ Παναγιώτης Θ. 10

27 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ Βασίλειος Γ. 36

28 ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ Νικόλαος Δ. 15

29 ΜΩΫΣΙΔΗΣ Δημήτριος Α. 45

30 ΠΑΝΙΤΣΑΣ Λεωνίδας Ν. 39

31 ΠΑΠΑΔΑΜ Γλυκερία Ι. 78

32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος Γ. 42

33 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος Π. 30

34 ΡΕΖΟΣ Σπυρίδων Π. 62

35 ΣΒΟΥΚΑΣ Κωνσταντίνος Ι. 73

36 ΣΕΛΙΜΗΣ Ιωάννης Κ. 67

37 ΣΙΑΔΗΜΑΣ Βασίλειος Σ. 143

38 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Μάριος Ν. 42

39 ΣΤΑΧΟΥΛΗΣ Δημήτριος Α. 51

40 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος Ν. 8

41 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Θ. 51

42 ΤΖΟΛΑΣ Θεόδωρος Π. 51

43 ΤΟΞΑΒΙΔΗ Μαριάνα Η. 28

44 ΤΟΧΜΙΤΖΟΓΛΟΥ Ιωάννης Π. 19

45 ΤΣΑΛΙΔΗΣ Σταύρος Σ. 40

46 ΤΣΩΝΗΣ Παναγιώτης Ν. 191

47 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Θεοφάνης Γ. 19

48 ΨΑΡΡΑΣ Σπυρίδων Ι. 26

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Χαράλαμπος Κ. 15

2 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ Χρυσοβαλάντης Δ. 37

3 ΤΣΕΤΣΟΣ Αθανάσιος Χ. 21

ΗΛΕΙΑΣ

1 ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ Γεώργιος Σ. 9

2 ΜΠΕΛΤΣΟΣ Διονύσιος Ι. 26

3 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Ιωάννης Α. 13

4 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Σ. 39

5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Νίκη Ι. 7

6 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ Γεώργιος Θ. 51

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΚΕΚΑΤΟΣ Κυριάκος Ι. 45

2 ΚΟΚΚΟΛΙΑΔΗ Αγγελική Α. 45

3 ΜΩΡΑΪΤΗΣ Κυριάκος Β. 31

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ «ΕΑΚ» (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ) ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΛΕΒΙΖΟΣ Ανδρέας Α. 27

2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ελευθέριος Κ. 21

3 ΚΑΚΑΝΑΣ Χαράλαμπος Γ. 10

4 ΚΑΡΟΥΣΟΣ Χρήστος Π. 8

5 ΛΑΖΑΡΗΣ Ανδρέας Γ. 27

6 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ Αθανάσιος Γ. 9

7 ΜΑΛΑΜΗΣ Κωνσταντίνος Γ. 20

8 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ Νικόλαος Β. 14

9 ΜΕΝΕΓΗΣ Θεόδωρος Γ. 23

10 ΜΙΧΑΗΛ Θεοφάνης-Αριστοφάνης Β. 9

11 ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ Ευθύμιος Α. 10

12 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Γ. 6

13 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα Π. 6

14 ΠΑΛΜΟΥ Ουρανία Β. 59

15 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γεώργιος Ε. 22

16 ΠΑΤΑΚΙΑΡΑΣ Σταύρος Π. 15

17 ΠΟΛΙΤΗΣ Ευάγγελος Σ. 8

18 ΡΙΤΗΣ Βασίλειος Χ. 10

19 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ Γ. 38

20 ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας Φ. 8

21 ΤΣΑΤΣΟΣ Λάμπρος Γ. 6

22 ΤΣΟΝΑΚΑ Αγγελική Β. 39

23 ΦΕΛΟΥΚΑΣ Παναγιώτης Β. 20

24 ΦΡΑΓΚΟΣ Φώτιος Τ. 18

25 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος Γ. 16

ΗΛΕΙΑΣ

1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Μαργαρίτα Γ. 24

2 ΔΕΒΒΕΣ Ευστάθιος Θ. 16

3 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ Παναγιώτα Α. 30

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΓΟΝΑΤΑΣ Γεράσιμος Δ. 13

«ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ» ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ Ιφιγένεια Γ. 12

2 ΑΛΑΤΑΚΗΣ Αναστάσιος Α. 7

3 ΑΛΑΦΗ-ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Αλεξάνδρα Β. 10

4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Δ. 8

5 ΒΑΗ Ειρήνη Ι. 12

6 ΒΑΗ Ελένη Ι. 9

7 ΒΟΤΣΗ Βασιλική Γ. 6

8 ΖΩΤΟΣ Μιλτιάδης Β. 16

9 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Μάριος Β. 9

10 ΚΛΩΝΙΖΑΚΗ Χριστίνα Α. 5

11 ΚΟΝΤΟΜΙΧΟΣ Φώτιος Γ. 7

12 ΚΟΥΤΡΑΣ Νικόλαος Π. 13

13 ΚΟΥΤΡΑΣ Τρύφων Π. 10

14 ΛΕΖΟΣ Αγαμέμνων Π. 4

15 ΜΗΛΑΣ Νικόλαος Θ. 13

16 ΝΟΜΙΚΟΣ Γεώργιος Ν. 6

17 ΠΑΛΟΥΚΗΣ Φώτιος Ε. 24

18 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Δ. 5

19 ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ Κωνσταντίνος Α. 15

20 ΠΑΠΠΑ Σοφία Σ. 16

21 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Πέτρος Θ. 30

22 ΣΙΜΟΥ Αικατερίνη Δ. 9

23 ΣΠΥΡΑΤΟΣ Σωκράτης Χ. 12

24 ΣΤΑΥΡΙΔΗ 'ννα-Μαρία Σ. 4

25 ΤΣΑΠΑΡΑΣ Ευθύμιος Γ. 7

26 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ Νικόλαος Ι. 40

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ Δημήτριος Π. 16

2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Χ. 15

ΗΛΕΙΑΣ

1 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ Χρήστος Π. 14

2 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ Ελένη Π. 7

3 ΚΟΤΙΝΗΣ Σάββας Κ. 5

4 ΜΑΡΑΒΑΣ Γρηγόριος Π. 7

5 ΜΑΣΟΥΡΑΣ Γεώργιος Κ. 7

6 ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ Ιωάννα Κ. 5

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΚΟΛΑΪΤΗ Σοφία Δ. 11

2 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ-ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Ευάγγελος Β. 15

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ Κωνσταντίνος Π. 12

2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα Θ. 26

3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας Ν. 12

4 ΚΟΡΑΚΑ Κωνσταντίνα Ε. 5

5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος Π. 12

6 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Α. 3

7 ΛΑΤΣΗΣ Βασίλειος Θ. 12

8 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ Δημήτριος Σ. 10

9 ΝΤΡΙΝΙΑΣ Θεόδωρος Χ. 16

10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ανδρέας Θ. 8

11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Πολύκαρπος Κ. 4

12 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ Σταύρος Ε. 21

13 ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Ηλίας Κ. 16

14 ΧΑΛΛΑΣ Κωνσταντίνος Χ. 5

15 ΧΑΝΤΖΙΟΣ Κωνσταντίνος Π. 23

«ΕλΕΜ» ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Ν. 17

2 ΠΟΛΙΤΟΥ Αγγελική Γ. 13

3 ΣΑΛΒΑΡΑΣ Βασίλειος Ε. 10

4 ΣΙΑΦΑΚΑΣ Θεόδωρος Γ. 10

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΚΑΠΝΙΣΗΣ Λάμπρος Δ. 12

ΗΛΕΙΑΣ

1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Δ. 4

2 ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ Βασίλειος Γ. 13

3 ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ Φώτιος Κ. 5

4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος Σ. 23