Στις κάλπες προσέρχονται Τετάρτη 5 Ιουνίου οι νοσοκομειακοί γιατροί της Αχαΐας για να αναδείξουν νέο Διοικητικό ΔΣ της ΕΙΝΑ, τριμελείς Επιτροπές των νοσοκομείων και εκπροσώπους στο ΝΤ ΑΔΕΔΥ. Οι κάλπες θα είναι ανοικτές από τις 8 το πρωί ως τις 5 το απόγευμα.

Αναλυτικά:

Διοικητικό Συμβούλιο Ε.Ι.Ν.Α. (έως 9 σταυροί) και Ελεγκτική Επιτροπή (έως 3 σταυροί) ΛΕΥΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ και ΛΕΥΚΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ
• Αντιπροσώπους για Συνέδριο Ν.Τ. Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ( έως 5 σταυροί ) àΡΟΖ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ και ΡΟΖ ΦΑΚΕΛΟΣ
• Τριμελείς Επιτροπές Νοσοκομείων και Κ.Υ. (έως 3 σταυροί) à ΓΑΛΑΖΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ και ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ

Δικαίωμα εκλέγειν έχουν όλα τα μέλη της Ε.Ι.Ν.Α. (γιατροί Ε.Σ.Υ, ειδικευόμενοι, επικουρικοί, γιατροί των Κ.Υ. και αγροτικοί, γιατροί ΤΟΜΥ) που είναι εγγεγραμμένοι στους καταλόγους που με ευθύνη της Εφορευτικής Επιτροπής θα διανεμηθούν στα εκλογικά κέντρα. Οι αποσπασμένοι ψηφίζουν στην οργανική υγειονομική μονάδα από την οποία προέρχονται. Όσοι προέρχονται από μονάδες εκτός Ν. Αχαΐας δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής.

Απαραίτητη για τη συμμετοχή στις εκλογές η αστυνομική ταυτότητα (ή δίπλωμα οδήγησης, βιβλιάριο υγείας, διαβατήριο κτλ ). Οι ειδικευόμενοι δεν ψηφίζουν στην κάλπη για την ΑΔΕΔΥ. Τα εκλογικά κέντρα είναι τα εξής :

• Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ρίου – Αμφιθέατρο κτιρίου Διοίκησης (ψηφίζουν οι γιατροί ΠΓΝΠ )

• Γενικό Νοσοκομείο Άγιος Ανδρέας – Αμφιθέατρο ¨Ταχύρρυθμου¨ (ψηφίζουν οι γιατροί Κέντρων Υγείας Ερυμάνθειας, Κ. Αχαΐας, Χαλανδρίτσας, Άνω Πόλης, Νοτίου και Βόρειου Τομέα, ΤΟΜΥ Πάτρας , γιατροί Αγίου Ανδρέα και Καραμανδανείου )

• Γενικό Νοσοκομείο Αιγίου – Αμφιθέατρο Νοσοκομείου (ψηφίζουν οι γιατροί Γ.Ν.Αιγίου, Γ.Ν-.Καλαβρύτων, Κ.Υ Αιγίου, Κλειτορίας)

Οι γιατροί όλων των Κ.Υ, ΤΟΜΥ, Γ.Ν.Αιγίου και Γ.Ν.Καλαβρύτων πρέπει την ημέρα των εκλογών (θα υπάρχουν σχετικά μπλοκ αποδείξεων της Ε.Ι.Ν.Α στις αίθουσες ψηφοφορίας) να καταβάλουν τις συνδρομές για τους πέντε πρώτους μήνες του 2019 , λόγω μη αυτόματης κράτησης από τις υπηρεσίες μισθοδοσίας τους. Οι υπόλοιποι συνάδελφοι δεν χρειάζεται να κάνουν το ίδιο, αναφέρει η ΕΙΝΑ.

Όλοι οι υποψήφιοι

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ Ε.ΜΕ.Ι.Σ

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(EΩΣ 9 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΜΕΡΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΑΡΚΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΛΑΦΑΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ(ΧΑΡΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΛΙΤΑ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚ (ΦΡΑΝΚΟ) του ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ

ΜΠΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΖΩΗ

ΜΠΟΥΡΕΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ(ΦΑΙΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΡΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΡΟΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΡΑΠΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΚΛΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΣΟΛΚΑ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΧΑΡΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

(ΕΩΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΔΗ.ΠΑ.Κ

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(EΩΣ 9 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΛΑΤΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ-ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΔΟΥΛΑ) του AΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ(ΒΙΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ(ΑΝΘΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΚΩΣΤΑΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΛΟΣΑΚΑ ΜΑΡΘΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΚΩΣΤΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΛΑΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΝΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΙΡΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

(ΕΩΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΛΑΤΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ Ε.Σ.Ι

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(EΩΣ 9 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΜΑΡΓΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΜΟΥΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΞΑΠΛΑΝΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΕΡΤΖΟΥΑΝΗΣ ΑΡΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΣΑΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΑΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΖΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΚΟΥΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

(ΕΩΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ τουΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΞΑΠΛΑΝΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΑΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΖΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τουΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ τουΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗΣ Α.Κ.Ι – Δ.Η.Κ.Ι.

ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗΑΔΕΣΜΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΑΤΡΩΝ (Α.Κ.Ι.)

ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΩΝ (Δ.Η.Κ.Ι.)

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(EΩΣ 9 ΣΤΑΥΡΟΙ)

Αλεξόπουλος Βασίλειος του Νικολάου

Αλεξοπούλου Δήμητρα του Μιχαήλ

Βρεττός Θεοφάνης του Χρήστου

Βουδούκης Θεόδωρος του Παναγιώτη

Γιαννοπούλου Ερωφίλη του Κων/νου

Γούτου Παναγιώτα του Σωτηρίου

Καρβελάς Φώτης του Παναγιώτου

Κουτρούλια Ελένη του Ιωάννη

Κουτσούρη Αναστασία – Κυριακή του Δημητρίου

Λουκοπούλου Παρασκευή του Νικολάου

Μάρκου Σπύρος του Αθανασίου

Μπαρδούσης Κώστας του Σπυρίδωνος

Ντούβας Ιωάννης του Γεωργίου

Παπαχριστόπουλος Γεώργιος του Νικολάου

Σκώκου Μαρία του Νικολάου

Στρούμπος Χαράλαμπος του Κων/νου

Ταπίνης Ευγένιος του Γεωργίου

Τζάνος Ιωάννης – Αλέξανδρος του Γεωργίου

Τριαντόπουλος Αλέξιος του Γεωργίου

Τσίρος Αριστείδης του Νικολάου

Χρηστόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη

ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

(ΕΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

Ταρκαζίκη Μαίρη του Ιωάννη

ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

(ΕΩΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΙ)

Μαζαράκης Ανδρέας του Σπυρίδωνος-Γεράσιμου

Μάρκου Σπύρος του Αθανασίου

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΡΙΜΕΛΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ-Κ.Υ

Δημοσιεύτηκε στις 30 Μαΐου 201930 Μαΐου 2019 σε Ε.Ι.Ν.Α./Επικαιρότητα

ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΓΝΠ

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΡΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΤΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΚΛΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΚΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΑΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Γ.Ν ΠΑΤΡΩΝ ¨ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ¨

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΜΕΡΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΚΩΣΤΑΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΣΙΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Καραμανδανείου Γ.Ν. Παίδων

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Για Τριμελή Επιτροπή Γ.Ν. Ανατολικής Αχαΐας

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΒΟΥΔΟΥΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΝΤΡΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΑΠΙΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.