Με 43 κολυμβητές και κολυμβήτριες (28 της Προαγωνιστικής και 15 της Αγωνιστικής) θα συμμετάσχει η ομάδα κολύμβησης του ΝΟΠ στο 4Ο ΚΥΠΕΛΛΟ «ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2019».Ο κολυμβητικός αγώνας που διοργανώνει ο Ναυτικός Όμιλος Καλαμάτας «Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ» θα διεξαχθεί στις 11 και 12 Μα’ί’ου στο Δημοτικό κολυμβητήριο Καλαμάτας.

Αναλυτικά οι συμμετοχές:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

ΑΓΟΡΙΑ

Βαλλιανάτος Γεώργιος 200 μ.ελ. 50 μ.υπτ. 100 μ.υπτ.

Παυλόπουλος Σωτήριος 50 μ.ελ. 100 μ.ελ. 200 μ.ελ. 50 μ.πετ.

Τζώλος Γρηγόριος 100 μ.ελ. 200 μ.ελ. 400 μ.ελ. 50 μ.πετ.

Νικολάου Ηλίας 50 μ.ελ. 100 μ.ελ. 50 μ.υπτ. 50 μ.πετ.

Θεοδωρακόπουλος Παναγιώτης 200 μ.ελ. 400 μ.ελ. 50 μ.πετ. 100 μ.πετ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Τάτσιου Βασιλική 200 μ.ελ. 400 μ.ελ. 50 μ.υπτ. 200 μ.μικτή

Τζόλα Αγγελική 200 μ.ελ. 400 μ.ελ. 100 μ.προσθ. 200 μ.μικτή

Καραχανίδη Παναγιώτα 50 μ.ελ. 100 μ.ελ. 50 μ.προσθ. 100 μ.προσθ.

Παπουτσάκη Χριστίνα 200 μ.υπτ. 50 μ.πετ. 100 μ.πετ. 200 μ.πετ.

Πολύζου Ναταλία 50 μ.ελ. 100 μ.ελ. 50 μ.πετ. 100 μ.πετ.

Φουντά Εβελίνα 400 μ.ελ. 50 μ.προσθ. 100 μ.προσθ. 200 μ.μικτή

Καφετζή Ευαγγελίνα 200 μ.ελ. 50 μ.υπτ. 100 μ.υπτ. 50 μ.πετ.

Γεωργοπούλου Αναστασία 100 μ.ελ. 50 μ.προσθ. 100 μ.προσθ. 200 μ.προσθ.

Τζόλα Ανδριανή 100 μ.ελ. 200 μ.ελ. 50 μ.προσθ. 200 μ.προσθ.

Μπάρλου Χαρά 100 μ.ελ. 200 μ.ελ. 400 μ.ελ. 50 μ.πετ.

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

ΑΓΟΡΙΑ

Σκεπαρνιάς Νικόλαος 100 μ.ελ. 50 μ.υπτ. 100 μ.υπτ.

Πολύζος Γεώργιος 50 μ.ελ. 200 μ.ελ. 100 μ.πετ.

Βουκελάτος Χρήστος 100 μ.ελ. 200 μ.ελ. 50 μ.πετ.

Βουκελάτος Δημήτριος 200 μ.ελ. 400 μ.ελ. 50 μ.υπτ.

Κρεμμύδας Χρήστος 50 μ.ελ. 50 μ.πετ.

Πλαστήρας Χρήστος 50 μ.ελ. 50 μ.υπτ.

Αρνάς Φίλιππος 100 μ.ελ. 50 μ.προσθ.

Τσόγκας Κυριάκος 50 μ.ελ. 100 μ.ελ.

Παπανικολόπουλος Κων/νος 50 μ.ελ. 100 μ.ελ.

Ζαχιώτης Αριστείδης 100 μ.ελ. 50 μ.πετ.

Κανταράκης Κων/νος 100 μ.ελ. 100 μ.υπτ.

Βασιλακόπουλος Διονύσιος 100 μ.ελ. 100 μ.προσθ.

Τόλιας Δημήτριος 50 μ.υπτ. 50 μ.προσθ.

Σκεπαρνιάς Οδυσσέας 50 μ.υπτ. 50 μ.προσθ.

Παπανδρικόπουλος Μάνος 50 μ.ελ. 50 μ.πετ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Αρνά Βασιλική 100 μ.ελ. 200 μ.ελ. 100 μ.υπτ.

Παπαδημητροπούλου Παναγιώτα 400 μ.ελ. 50 μ.πετ. 100 μ.πετ.

Τζόλα Ιουλιανή 100 μ.ελ. 400 μ.ελ. 100 μ.προσθ.

Τόλια Γεωργία 100 μ.ελ. 50 μ.προσθ. 100 μ.προσθ.

Κωνσταντίνου Νικολέτα 100 μ.ελ 200 μ.ελ 50 μ.πετ.

Βασιλακοπούλου Ερίνα 100 μ.ελ 200 μ.ελ 50 μ.πετ.

Διδάχου Χαρά 100 μ.ελ. 200 μ.ελ. 50 μ.πετ.

Ριτσινιά Ιωάννα 100 μ.ελ. 50 μ.πετ.

Γερασιμάτου Άλκηστη 100 μ.ελ. 200 μ.ελ.

Πιερρακέα Νικολία 50 μ.ελ. 50 μ.υπτ.

Βασιλοπούλου Ιουλία 50 μ.ελ. 100 μ.ελ.

Κέκη Αθανασία 50 μ.ελ. 50 μ.πετ.

Κοτσαμπάση Θάλεια 50 μ.υπτ. 50 μ.προσθ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

Μήτρακας Λευτέρης

Παστού Νικολέτα

Πετραδάκη Άσπα

ΣΥΝΟΔΟΙ

Σκεπαρνιάς Γεώργιος

Καράμπελα Σόνια