Πάμε για ρεκόρ συμμετοχών στο φετινό Stylin' The Beat;

Τα στοιχεία όλα αυτό δείχνουν, καθώς το ενδιαφέρον είναι μεγάλο, με τις δηλώσεις συμμετοχών να είναι καθημερινά δεκάδες, την στιγμή που η αντίστροφη μέτρηση για το σημαντικό αυτό χορευτικό event που θα γίνει για τρίτη συνεχόμενη χρονιά στην Πάτρα, έχει ήδη ξεκινήσει.

Την Κυριακή στις 18 Μαρτίου όλοι οι δρόμοι οδηγούν στην καρδιά της Πάτρας, στην πλατεία Γεωργίου, στο King George Hall που θα φιλοξενήσει το πιο dance event που έχει γίνει ποτέ σε αυτή την πόλη, έναν χορευτικό διαγωνισμό, με συμμετοχές από όλη την Ελλάδα. Ο ανταγωνισμός σε όλες τις κατηγορίες του διαγωνισμού αναμένεται να είναι πιο μεγάλος από ποτέ και το έργο για την κριτική επιτροπή θα είναι ιδιαίτερα δύσκολο.

Το ενδιαφέρον για να πάρουν μέρος που δείχνουν οι dance street χορευτές από όλα τα σημεία της Ελλάδος, αλλά και από το εξωτερικό, δίνει επιπλέον κίνητρα σε όλους τους διαγωνιζόμενους, αφού όλοι θέλουν να διακριθούν και να ξεχωρίσουν σε ένα τόσο μεγάλο event που εκτός από διαγωνισμός θα έχει και τον χαρακτήρα του show.


Ποιοι θα είναι οι μεγάλοι νικητές; Οι απαντήσεις στο King George Hall που την Κυριακή θα μπει σε street dance ρυθμούς, παρασύροντας στον χορό του, όλη την πόλη.

Το θέαμα που θα προσφέρουν όλοι αυτοί οι χορευτές που θα δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό για την διάκριση θα είναι υψηλών προδιαγραφών και ο κόσμος της Πάτρας δεν θα πρέπει να χάσει την ευκαιρία για να ζήσει αυτή την συναρπαστική εμπειρία από κοντά.

Τα υπόλοιπα στην πίστα. Το Stylin' The Beat που διοργανώνεται από τους Beat Stylerz σε συνεργασία με την Hoodgroove Management ξεκινά στις 11 το πρωί της Κυριακής!

Όλα τα ονόματα των χορευτών που έχουν δηλώσει μέχρι στιγμής συμμετοχή έχουν ως εξής:


2vs2 Kids Breaking:
1) Paliv & Singma
2) Lil Jim & Nesto
3) Chris & Nikolia
4) Ross & Luke
5) Αντρέας & Μαρία
6) Μαρία & Κατερίνα
7) Ειρήνη & Ευριπίδης
8) Βαγγέλης & Χαρά
9) Fishstyle & Mike
10) TDL27 & Γιώργος
11) Longlegs & Αντρέας
12) Αρσένης & Γιάννης
13) Παναγιώτης & Ανέττα
14) Χρήστος & Δημήτρης
15) Ιφιγένεια & Κωσταντίνα
16) Φοίβη & Κωσταντίνος
17) Αχιλλέας & Φίλιππος

O.T.F. Breaking:
1) Fenix (Spain)
2) DK (Pyrgos/Greece)
3) Lil Dob (Pyrgos/Greece)
4) Stof (Breakordie, Morocco)
5) Ziko (Breakordie, Morocco)
6) Urock (Breakoride, Morocco)
7) Ginger (Elefunx, Israel)
8) Kaku (Under Force, Kongo)
9) Nani (Scream Game, Algeria)
10) Kimo (Scream Game, Algeria)
11) Hastla (Veria Flava, Veria/Greece)
12) Lio the Dog (Athens/Greece)
13) Rayo (Patras/Greece)
14) Sum1 (Patras/Greece)
15) Hook (Patras/Greece)
16) Dava (Beat Stylerz, Patras/Greece)
17) Axel ( Beat Stylerz, Patras/Greece)
18) Ok (Beat Stylerz, Patras/Greece)
19) Ven (Beat Stylerz, Patras/Greece)
20) Jimmarko (Patras/Greece)
21) Flexelie (Patras/Greece)
22) Ria-J (Beat Stylerz, Patras/Greece)
23) Zoob (Mad Squad, Athens/Greece)
24) Lazy John (Mad Squad, Athens/Greece)
25) Klodian (Mad Squad, Athens/Greece)
26) Klodison (Mad Squad, Athens/Greece)
27) Mira (Mad Squad, Athens/Greece)
28) Sick-Kid (Athens/Greece)
29) Jru (Athens/Greece)
30) Dimi (Athens/Greece)
31) Es Kix (Dead Prezz, Athens/Greece)

Poppin 1vs1:
1) Poppin Memo (Street Warriorz/Boogaloo Brothers, Drama/ Greece)
2) Mr High (Drama, Greece)
3) Chicken Robot (Waveomatics, Athens/Greece)
4) Icer (Hyperlinks, Athens/Greece)
5) Ioulios (Thessaloniki,Greece)
6) Isma (Athens/Greece)
7) Jimmy (Athens/Greece)
8) Pegasus (Golden Riddle, Patras/Greece)
9) Dijasta (Golden Riddle, Patras/Greece)
10) SBOUK (Golden Riddle, Patras/Greece)
11)Stephanie (Golden Riddle, Patras/Greece)
12) Jimmarko (Patras/Greece)

Lucky or Skilled Open Styles:
1) Poppin Memo (Street Warriorz/Boogaloo Brothers, Drama/Greece)
2) Ioulios (Thessaloniki/Greece)
3) Cut1 (Lucky Dice, Athens/Greece)
4) Jimmarko (Patras/Greece)
5) Ria-J (Beat Stylerz, Patras/Greece)
6) Martha (Hyperlinks/Bumaye, Athens/Greece)
7) Κωνσταντίνα (Hyperlinks, Athens/Greece)
8) Paola (Lion Soul, Athens/Greece)